İslam Hakikat
Kullanım Kuralları

Kullanım Kuralları

İslamhakikat.com sitesinin içeriğinde bulunan yazıların izinsiz bir şekilde kopyalanması, dağıtılması yasaktır. Bunun dışında kaynak gösterilmesi ve kaynağın bulunduğu adrese dış bağlantı yapılması şartıyla kısa alıntılar yapılabilir.

Sitemiz, görsel içeriklerinin tamamını CC0 Evrensel Kamu Malı Atfetme çerçevesindeki kaynaklardan edinmektedir. Vektörler, şemalar ve bahsi edilen konular ile ilgili tüm fotoğrafların ticari maksatla dahi olsa kullanımı tamamen yasal olan izinler çerçevesinde kullanmaktadır.

Görsel içeriklerin kullanıldığı stok fotoğraf siteleri:

Sosyal medya hesaplarında ve web site içeriğinde İnfografik görsellere yer verilmektedir. Bu görsellerin ücretsiz olanları, atıf yapılması durumunda kullanıma müsaittir. Herhangi bir kullanım durumunda, üzerinde birtakım düzenlemeler yapılsa dahi üreticiye ait yer alan bilgiler bahsi geçen içeriğin bulunduğu sayfanın herhangi bir bölümünde yer almaktadır.

Yazarlarımız tarafından bilinçsiz bir şekilde ihlal edilmesi muhtemel her türlü yazılı ve görsel içerikle ilgili telif hakkına sahip olduğunuzu düşünüyorsanız lütfen bizimle İletişim kurun.

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 12 aboneye katılın